PCB

Proje Yönetimi

Proje Yönetimi, planlama, organize etme, özel proje amaç ve hedeflerinin başarılı bir şekilde tamamlanması için kaynakları yönetimi disiplinidir. Tasarım projelerimde başlangıç ve bitiş tarihleri belirlenmiş süreçlerdir.
Yeni tasarımlardaki temel kaygı, risk ve bilinmeyen nedenlerle olası gecikmelerdir. Yeni bir ürün geliştiriyorsanız veya geliştirmeye başlamaya karar verdiyseniz, IMDS olarak bu çok bilinmeyenleri yönetebiliriz!
Proje yöneticisi, tüm bu olası riskleri ve uygun seçenekleri belirlemekten sorumludur!
Kapsam, kalite, süre ve bütçe - klasik proje kısıtlarına bağlı kalarak proje yönetiminin öncelikli sorunu projenin amaç ve hedeflerine ulaşmaktır. Daha önemli bir sorun da önceden tanımlanmış hedeflere ulaşmak için girdilerin uyumu ve onların ayrıştırılmasına yönelik optimize işlemleridir.
Bir projede, projenin amaç ve hedeflere ulaşmak için gerekli kaynakları kullanılacak faaliyetler kümesi (para, malzeme, enerji, iletişim, motivasyon, elemanlar, dış kaynaklar...) dikkatlice tanımlanır.
Tasarım sanatı, yıllar önce olduğu gibi sadece birleştirme ve parçaları bir araya koyma işlemi değildir. Başarılı şirketler, yeni ürün geliştirmek için kendilerini üstün yetenekli proje yönetimi ile güçlendiriyorlar.
IMDS, en son teknolojileri ve deneyimlerini kullanarak sizin için bu kritik görevin üstesinden başarıyla kalkarak ürün tasarımınızın tüm sürecini yönetebilmektedir.
Projenin karmaşıklığı ve değeri baz alınarak proje yöneticilerimizden bir ya da birden fazlasını bu süreçlerin yönetilmesi için kiralayabilirsiniz.
Bu nedenle, projelerinizi yönetmek ve destek almak için bizimle iletişime geçin.