Search
Close this search box.

Hakkımızda

23

Yıllık
Deneyim
HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

İstanbul’da bulunan firmamız 2021 yılından beri yerel ve uluslararası müşteriler için, gömülü sistem yazılımı ve donanımı konularında danışmanlık hizmetleri ile birlikte düşük maliyetli elektronik donanım, yazılım ve sistem tasarım hizmetleri sunmaktadır. Endüstriyel kontrol cihazları, LED aydınlatma ürünleri ve sürücüleri, İnsan Makine Arabirim (HMI) üniteleri konusunda en etkin tasarım firmalarından biridir. İster özel elektronik tasarım olsun ister yeni bir ürün için araştırma - geliştirme konusu olsun size yardımcı olabiliriz. Hizmetlerimiz, müşteri ihtiyaclarına bağlı olarak müşteri ofisinde ve tam zamanlı ya da kendi ofisimizde belirlenen sürede işi tamamlamak için danışmanlık, tasarım, prototip çalışması ve istenilirse seri üretim hizmetinden oluşmaktadır.

Neden Biz?

Başarıyı Garanti Ediyoruz!

Elektronik Devre konusunda 23 yıllık tecrübelerimize ve tam donanımlı teknik ekibimize güveniyoruz. Sizin için bugün ne yapabiliriz?

Biz Nasıl Çalışırız?

Kullanıcılarımız için en iyi mühendislik çözümlerini sunmayı kendimize misyon edindik. Amacımız, tutarlı ve öngörülebilir sonuçlar elde etmek ve son kullanıcılarımız için maksimum değer üretmektir.

Proje Bazlı

Bu yöntem, firmamızın en sık başvurduğu çalışma biçimidir. Proje bazlı yaklaşımda, projenin başlangıcından tamamlanmasına kadar olan tüm süreçlerin geliştirilmesinden biz sorumluyuz. Tüm ürünlerin sağlanması, etkili bir yol haritasının oluşturulması ve projede görev alan tüm ekiplerin bir araya gelerek bu yol haritasını takip etmesi planlama aşamamızın temelini oluşturur. Proje sonuçlanana dek, sürecin her aşamasında proje yönetimini aktif olarak yürüteceğiz. Zaman ve maliyeti optimum seviyede tutarak, nihai ürünün kalitesini garanti altına alıyoruz.

Araştırma Geliştirme

Yenilikçi ürünler geliştirmeyi hedefleyen ancak projelerinin teknolojik veya bilimsel olarak mümkün olup olmadığından emin olmayan firmalar için, araştırma ve geliştirme modelimizi sunuyoruz. Desteğimizle, projenin fizibilitesi değerlendirilebilir, potansiyel riskler tespit edilebilir ve projenin gerçekleştirilmesi için gerekli maliyet tahmin edilebilir. Eğer fikir konusunda mutabık kalınmışsa, prototip çalışması yapılır ve ürün test edilir.

Whatsapp'ı aç
💬 Desteğe mi ihtiyacınız var?
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?